您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C475Z4VAC 共找到 2条符合 C1206C475Z4VAC 的信息
厂商:
C1206C475Z4VAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard Y5V; Capacitance [nom]: 4.7uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 16V; Capacitance Tolerance: -20+80%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: Y5V; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C475Z4VAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard Y5V; Capacitance [nom]: 4.7uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 16V; Capacitance Tolerance: -20+80%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: Y5V; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked