您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C395K3PAC 共找到 3条符合 C1206C395K3PAC 的信息
厂商:
C1206C395K3PAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard X5R; Capacitance [nom]: 3.9uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 25V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X5R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C395K3PACTU  CAP CERAMIC 3.9UF 25V X5R 1206
C1206C395K3PAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard X5R; Capacitance [nom]: 3.9uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 25V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X5R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked