您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C394K5RAC 共找到 3条符合 C1206C394K5RAC 的信息
厂商:
C1206C394K5RACTU  CAP CER .39UF 50V X7R 1206
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C394K5RAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard X7R; Capacitance [nom]: 0.39uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked
C1206C394K5RAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard X7R; Capacitance [nom]: 0.39uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked