您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C392F1GAC 共找到 2条符合 C1206C392F1GAC 的信息
厂商:
C1206C392F1GAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 3900pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 100V; Capacitance Tolerance: +/-1%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C392F1GACTU  CAP 3900PF 100V 1% NP0(C0G) SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR