您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C335K9PAC 共找到 1条符合 C1206C335K9PAC 的信息
厂商:
C1206C335K9PAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard X5R; Capacitance [nom]: 3.3uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 6.3V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X5R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked