您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C335K8PAC 共找到 3条符合 C1206C335K8PAC 的信息
厂商:
C1206C335K8PACTU  CAP 3.3UF 10V 10% X5R SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C335K8PACTM  CAP 3.3UF 10V 10% X5R SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR MARKED
C1206C335K8PAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard X5R; Capacitance [nom]: 3.3uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 10V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X5R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked