您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C333J5RAC 共找到 3条符合 C1206C333J5RAC 的信息
厂商:
C1206C333J5RACTU  CAP 0.033UF 50V 5% X7R SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C333J5RAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard X7R; Capacitance [nom]: 0.033uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-5%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked
C1206C333J5RAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard X7R; Capacitance [nom]: 0.033uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-5%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked