您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C333J2RAL 共找到 2条符合 C1206C333J2RAL 的信息
厂商:
C1206C333J2RAL7025  Ceramic Chip Capacitors / Tin Lead L Termination; Capacitance [nom]: 0.033uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 200V; Capacitance Tolerance: +/-5%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Solder (SnPb) Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Marked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C333J2RAL  Ceramic Chip Capacitors / Tin Lead L Termination; Capacitance [nom]: 0.033uF; Working Voltage (Vdc)[max]: 200V; Capacitance Tolerance: +/-5%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: X7R; Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Solder (SnPb) Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked