您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C332G5GAC 共找到 3条符合 C1206C332G5GAC 的信息
厂商:
C1206C332G5GAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 3300pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-2%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C332G5GACTU  CAP 3300PF 50V 2% NP0(C0G) SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR
C1206C332G5GAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 3300pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 50V; Capacitance Tolerance: +/-2%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked