您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C331J4GAC 共找到 1条符合 C1206C331J4GAC 的信息
厂商:
C1206C331J4GAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 330pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 16V; Capacitance Tolerance: +/-5%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked