您现在的位置: 首页 > PDF > C1206C330K1GAC 共找到 4条符合 C1206C330K1GAC 的信息
厂商:
C1206C330K1GAC7800  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 33pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 100V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Unmarked
厂商: Kemet Corp.查看供应商
C1206C330K1GACTU  CAP 33PF 100V 10% NP0(C0G) SMD-1206 TR-7-PL SN-NIBAR
C1206C330K1GAC7025  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 33pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 100V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Tape & Reel, 7" Reel, Plastic Tape; Features: Marked
C1206C330K1GAC  Ceramic Chip Capacitors / Standard C0G; Capacitance [nom]: 33pF; Working Voltage (Vdc)[max]: 100V; Capacitance Tolerance: +/-10%; Dielectric: Multilayer Ceramic; Temperature Coefficient: C0G (NP0); Lead Style: Surface Mount Chip; Lead Dimensions: 1206; Termination: Tin Plated Nickel Barrier; Body Dimensions: 0.126" x 0.063" Container: Bulk; Features: Unmarked